Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Paruszowiec - Piaski Mikołowska
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
13
6
7
10
8
10
S
9
10
10
30
11
50
12
13
10
40
e
14
15
10
PB
40
e
16
40
e
17
40
e
18
18
19
20
18
21
22
16
PB
23
16
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich