Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Śródmieście Piasta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
27
PC
6
32
PC
7
32
8
9
32
PC
10
42
PC
11
52
12
13
22
14
15
02
PC
16
12
17
22
18
19
22
20
21
20
PC
22
20
PC
23
20
PC
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Piasta