Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Paruszowiec - Piaski Huta Silesia
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
4
33
5
6
28
7
28
S
8
28
9
48
10
11
08
12
28
58
e
13
14
28
PB
58
e
15
58
e
16
58
e
17
37
18
19
37
20
21
37
PB
22
37
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich