Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Marklowice Słoneczna Wyspa
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
53
6
43
7
43
8
9
10
33
11
12
48
13
14
13
15
23
16
33
D
17
18
03
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki