Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Marklowice Dolne
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
54
6
44
7
44
8
9
10
34
11
12
49
13
14
14
15
24
16
34
D
17
18
04
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki