Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Radlin Korfantego Centrum
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
08
58
7
58
8
9
10
48
11
12
13
03
14
28
15
38
16
48
D
17
18
18
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki