Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
R-K Niedobczyce Orlik
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
13
7
03
8
03
9
10
53
11
12
13
08
14
33
15
43
16
53
D
17
18
23
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki