Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
R-K Niedobczyce Stadion
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
15
7
05
8
05
9
10
55
11
12
13
10
14
35
15
45
16
55
D
17
18
25
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki