Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
R-K Śródmieście Kościuszki
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
34
7
26
8
26
9
10
11
16
12
13
31
14
56
15
16
06
17
14
F
18
44
BE
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki
F - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie