Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Marklowice Wiosny Ludów Widokowa
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
56
6
46
7
46
8
9
10
36
11
12
51
13
14
16
15
26
16
36
D
17
18
06
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki