Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Marklowice Wiosny Ludów Sklep
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
57
6
47
7
47
8
9
10
37
11
12
52
13
14
17
15
27
16
37
D
17
18
07
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki