Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Marklowice Wiosny Ludów Kaplica
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
59
6
49
7
49
8
9
10
39
11
12
54
13
14
19
15
29
16
39
D
17
18
09
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki