Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
2
Radlin Korfantego Makuszyńskiego
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
6
06
56
7
56
8
9
10
46
11
12
13
01
14
26
15
36
16
46
D
17
18
16
BE
D - Kurs do przystanku R-K Niedobczyce Paryż
B - kurs do przystanku Bazylika
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kościuszki