Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
R-K Rybnicka Kuźnia Maksymiliana
kierunek:
Jejkowice Centrum
5
14
AC
6
7
14
8
9
14
AC
10
11
14
12
13
14
14
15
14
16
17
14
18
19
14
AC
20
21
14
22
14
A
59
AC
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Gliwicka Szpital