Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
R-K Zebrzydowice
kierunek:
Rydułtowy Rynek
4
20
5
21
6
29
7
01
8
13
B
9
10
07
11
12
22
13
27
14
47
15
46
CD
16
37
SC
17
26
18
19
55
20
21
30
22
41
CDLŁ
S - kursuje w dni nauki szkolnej
B - Kurs do przystanku Rydułtowy Bema Lidl
C - kursuje do przystanku Czernica Straż
D - Kurs do przystanku Czernica Straż
L - kursuje przez Lyski
Ł - nie kursuje na odcisnku Gaszowice