Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Szczerbice Piaskowa
kierunek:
Rydułtowy Rynek
4
25
5
26
6
34
7
06
8
18
B
9
10
12
11
12
27
13
32
14
52
15
51
CD
16
42
SC
17
31
18
19
20
00
21
35
22
46
CDLŁ
S - kursuje w dni nauki szkolnej
B - Kurs do przystanku Rydułtowy Bema Lidl
C - kursuje do przystanku Czernica Straż
D - Kurs do przystanku Czernica Straż
L - kursuje przez Lyski
Ł - nie kursuje na odcisnku Gaszowice