Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
29
Sumina Centrum
kierunek:
Rydułtowy Rynek
22
55
CDLŁ
C - kursuje do przystanku Czernica Straż
D - Kurs do przystanku Czernica Straż
L - kursuje przez Lyski
Ł - nie kursuje na odcisnku Gaszowice