Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Rydułtowy Rynek
kierunek:
Rydułtowy Rynek
4
45
5
46
6
54
7
26
8
9
10
32
11
12
47
13
52
14
15
12
16
17
02
SC
51
18
19
20
20
21
55
S - kursuje w dni nauki szkolnej
C - kursuje do przystanku Czernica Straż