Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
Radlin Ujejskiego
6
23
43
7
28
48
S
8
18
48
9
18
58
10
18
11
03
28
12
13
13
38
53
14
08
S
53
15
18
53
S
16
08
23
17
18
13
48
19
23
20
28
21
33
22
33
S - kurs w dni nauki szkolnej