| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S - kurs w dni nauki szkolnej P - kurs do przystanku Plac Wolności B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie D - kurs do dworca autobusowego C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego A - kurs do przystanku Dworzec Kolejowy E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd |