Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
30
R-K Chwałowice Kożdoniów
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
24
7
04
8
04
9
14
10
59
PC
11
12
13
04
PC
14
09
15
19
16
29
PC
17
34
PC
18
19
04
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego