Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
30
R-K Chwałowice Kupiecka
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
28
7
08
8
08
9
18
10
11
03
PC
12
13
08
PC
14
13
15
23
16
33
PC
17
38
PC
18
19
08
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego