Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
30
R-K Chwałowice Kolonia
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
29
7
09
8
09
9
19
10
11
04
PC
12
13
09
PC
14
14
15
24
16
34
PC
17
39
PC
18
19
09
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego