Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
30
R-K Meksyk Tkoczów
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
33
7
13
8
13
9
23
10
11
08
PC
12
13
13
PC
14
18
15
28
16
38
PC
17
43
PC
18
19
13
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego