Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
30
Jankowice Wowry
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
6
15
55
7
55
8
9
05
10
50
PC
11
12
55
PC
13
14
00
15
10
16
20
PC
17
25
PC
18
55
P - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Chrobrego