Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Sobota
41
R-K Północ Wawok
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
7
11
S
8
07
S
9
10
37
11
12
27
13
37
14
37
15
37
e
16
17
17
18
45
19
20
05
AP
S - kurs w dni nauki szkolnej
e - nie kursuje w okresie wakacji letnich
A - Kurs do przystanku R-K Północ Gliwicka Szpital
P - kurs do przystanku Pl. Wolności