Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Sobota
41
R-K Śródmieście Chrobrego
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
7
02
S
58
S
8
9
10
28
11
12
18
13
28
14
28
15
28
e
16
17
08
18
37
19
57
AP
S - kurs w dni nauki szkolnej
e - nie kursuje w okresie wakacji letnich
A - Kurs do przystanku R-K Północ Gliwicka Szpital
P - kurs do przystanku Pl. Wolności