Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Rudy Kościół
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
4
46
5
6
05
BA
50
7
14
SDE
55
8
9
06
10
47
11
12
23
13
14
23
15
18
16
03
17
35
18
19
03
20
21
00
S - kurs w dni nauki szkolnej
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - kurs do dworca autobusowego
A - kurs do przystanku Plac Wolności
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kampus