Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Chwałęcice Przystań
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
10
20
11
12
13
20
14
15
20
16
17
20
18
08
BA
55
19
20
21
00
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
A - kurs do przystanku Plac Wolności