Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Orzepowice Kuźnia
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
10
23
11
12
13
23
14
15
23
16
17
23
18
11
BA
58
19
20
21
03
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
A - kurs do przystanku Plac Wolności