Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Orzepowice Kuźnia
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
5
04
6
23
BA
7
09
33
SDE
8
14
9
25
10
11
06
12
42
13
14
42
15
37
16
21
17
53
18
19
21
20
21
18
S - kurs w dni nauki szkolnej
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - kurs do dworca autobusowego
A - kurs do przystanku Plac Wolności
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kampus