Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Północ Wawok
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
10
24
11
12
13
24
14
15
24
16
17
24
18
12
BA
59
19
20
21
04
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
A - kurs do przystanku Plac Wolności