Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Rudy Rybnicka
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
4
50
5
6
09
BA
54
7
18
SDE
59
8
9
10
10
51
11
12
27
13
14
27
15
22
16
07
17
39
18
19
07
20
21
04
S - kurs w dni nauki szkolnej
B - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - kurs do dworca autobusowego
A - kurs do przystanku Plac Wolności
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kampus