Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
Rudy Kościół
7
17
PE
8
20
9
10
11
12
29
13
14
29
15
16
29
17
09
FK
18
19
20
05
21
22
33
PE
P - kurs do przystanku Plac Wolności
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kampus
F - Kurs do przystanku R-K Stodoły Kaplica
K - kurs do przystanku Stodoły Kaplica