Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Północ Wawok
kierunek:
Rudy Kościół
6
38
7
8
36
FK
9
10
45
11
12
01
13
14
21
15
16
43
17
18
38
FK
19
48
F - Kurs do przystanku R-K Stodoły Kaplica
K - kurs do przystanku Stodoły Kaplica