Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
R-K Meksyk Park
kierunek:
Rudy Kościół
7
00
PE
8
03
9
10
11
12
12
13
14
12
15
16
12
52
FK
17
18
19
48
20
21
22
16
PE
P - kurs do przystanku Plac Wolności
E - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Kampus
F - Kurs do przystanku R-K Stodoły Kaplica
K - kurs do przystanku Stodoły Kaplica