Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Boguszowicka
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
28
AV
6
28
AV
7
13
D
58
D
8
38
D
9
08
AV
43
D
10
43
AV
11
43
D
12
53
AV
13
53
D
14
53
AV
15
53
D
16
53
AV
17
53
D
18
53
AV
19
53
D
20
21
28
D
22
27
D
28
D
23
15
D
18
D
A - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Borki
V - nie kursuje przez Dworzec Autobusowy
D - kurs do Dworca Autobusowego