Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Kaplica
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
31
AV
6
31
AV
7
16
D
8
01
D
41
D
9
11
AV
46
D
10
46
AV
11
46
D
12
56
AV
13
56
D
14
56
AV
15
56
D
16
56
AV
17
56
D
18
56
AV
19
56
D
20
21
31
D
22
30
D
31
D
23
17
D
21
D
A - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Borki
V - nie kursuje przez Dworzec Autobusowy
D - kurs do Dworca Autobusowego