Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Wiadukt
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
34
AV
6
34
AV
7
19
D
8
04
D
44
D
9
14
AV
49
D
10
49
AV
11
49
D
12
59
AV
13
59
D
14
59
AV
15
59
D
16
59
AV
17
59
D
18
59
AV
19
59
D
20
21
34
D
22
33
D
34
D
23
20
D
24
D
A - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Borki
V - nie kursuje przez Dworzec Autobusowy
D - kurs do Dworca Autobusowego