Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
R-K Boguszowice Osiedle Pętla
4
21
B
5
16
B
56
B
6
36
B
7
56
B
8
36
B
9
36
B
10
36
B
11
12
41
B
13
14
41
B
15
16
41
B
17
18
41
B
19
20
21
01
B
22
16
BF
B - nie kursuje na odcinku Borki -Szpital
F - Kurs do przystanku R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Żorska