Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
51
R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Kościół
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
7
44
8
9
44
10
11
12
34
13
14
34
15
44
16
17
18
19
04
20
34
21
22
04
BC
B - kurs do przystanku Chrobrego
C - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Bazylika