Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Rybnik Dworzec Autobusowy
kierunek:
Radlin Ujejskiego
8
59
C
9
10
39
C
11
24
C
12
13
14
15
04
C
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie