Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Radlin Ujejskiego
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
14
AD
6
19
7
04
8
39
S
9
09
S
44
10
11
24
12
13
19
14
04
15
14
16
14
17
29
AD
18
19
20
39
CB
21
22
09
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka