Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Paryż
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
33
AD
6
39
7
24
8
59
S
9
29
S
10
04
11
44
12
13
39
14
24
15
34
16
34
17
49
AD
18
19
20
58
CB
21
22
28
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka