Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Smolna Osiedle
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
37
AD
6
43
7
30
8
9
05
S
35
S
10
10
11
50
12
13
45
14
30
15
40
16
40
17
53
AD
18
19
20
21
02
CB
22
32
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka