Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Radlin Korfantego Makuszyńskiego
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
16
AD
6
21
7
06
8
41
S
9
11
S
46
10
11
26
12
13
21
14
06
15
16
16
16
17
31
AD
18
19
20
41
CB
21
22
11
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka