Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Radlin Rogozina
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
19
AD
6
24
7
09
8
44
S
9
14
S
49
10
11
29
12
13
24
14
09
15
19
16
19
17
34
AD
18
19
20
44
CB
21
22
14
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka