Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Wrębowa
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
21
AD
6
26
7
11
8
46
S
9
16
S
51
10
11
31
12
13
26
14
11
15
21
16
21
17
36
AD
18
19
20
46
CB
21
22
16
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka