Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Orlik
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
23
AD
6
28
7
13
8
48
S
9
18
S
53
10
11
33
12
13
28
14
13
15
23
16
23
17
38
AD
18
19
20
48
CB
21
22
18
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka