Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Stadion
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
25
AD
6
30
7
15
8
50
S
9
20
S
55
10
11
35
12
13
30
14
15
15
25
16
25
17
40
AD
18
19
20
50
CB
21
22
20
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka